Urban summer outfit

Aug 6, 2017

Honestly, my hand does not reach for hats often, but when it does, I feel extra responsible to put together the rest of my outfit perfectly from A to Z. So that no one dares to ask the common question “What are you wearing?!”.
Continuing the thought on hats, I was waiting for that Perfect sunny day without crazy wind to put it on, not worrying about wind blowing it off (you see, I really am not a hat person if I worry about such things :)). Anyway, I am becoming more and more aware that hats suite me well. This hat from H&M is perfect for hot sunny days and vacations by the sea but at the same time it is easy to create an urban look with it as well, such as this one. Once again I am wearing my Adidas Originals t-shirt (you can check out the first post where I have styled it here) and a tan suede skirt. Do you like the outcome?
----------
Patiesību sakot, mana roka reti kad sniedzas pēc cepurēm, toties kad aizsniedzas, tad izjūtu atbildību (vai drīzāk spiedienu) atlasīt un sakombinēt pārējo apģērbu no A līdz Z. Nu tā, lai neviens neuzdrošinātos pajautāt visiem zināmo frāzi ar apslēpto zemtekstu: "Kas tad tev šodien mugurā?" Tulkojumā tas skanētu apmēram: "Nu gan, uzvilkusi, ko pagadās..".
Turpinot stāstu par cepuri, es gaidīju to perfekto saulaino dienu ar minimālu vēja pūsmu, kad to varēšu uzlikt, neuztraucoties, ka vējš to aizpūtīs prom (redziet, es patiešām neesmu nekāda lielā cepuru valkātāja, ja reiz uztraucos par tādām lietām :)). Toties arvien vairāk apzinos, ka cepures man tomēr piestāv. Šī cepure no H&M ir ļoti labs variants siltajām vasaras dienām, atpūtai pie jūras, bet tai pašā laikā ar to var izveidot arī pilsētniecisku outfit’u kā šis. Atkal esmu uzvilkusi savu iemīļoto Adidas Originals t-kreklu (pirmo rakstu var apskatīties šeit) un zamša svārkus. Kā jums patīk iznākums?
 

I'm wearing:

t-shirt: adidas originals
skirt: mohito
hat: h&m
sandals: marco tozzi
bag: h&m


1 comment on "Urban summer outfit"
  1. Love the casual tee with your skirt. Looking great girl.

    Kara Aragon
    http://www.thekaragon.com

    ReplyDelete